Security Review (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Enable
es: Activar

en: Settings
es: Configuración

en: Help
es: Ayuda

en: Advanced
es: Avanzado

en: Details
es: Detalles

en: Run
es: Ejecutar

en: Skip
es: Saltar

en: authenticated user
es: usuario autenticado

en: Error reporting
es: Informar de errores

en: anonymous user
es: usuario anónimo

en: Web server file system permissions
es: Permisos del sistema de ficheros del servidor web

en: <a href='!link'>Read more about file system permissions in the handbooks.</a>
es: <a href='!link'>Lea más acerca de los permisos del sistema de ficheros en el manual.</a>

en: Private files
es: Campos privados

en: Secure and private communication
es: Comunicación privada y segura

en: Security review
es: Revisión de seguridad

en: Text formats
es: Formatos de texto

en: Temporary files
es: Archivos temporales
