Security Review (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Error
hy: Սխալ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: anonymous user
hy: անանուն օգտատեր

en: Private files
hy: Մասնավոր ֆայլեր.

en: Temporary files
hy: Ժամանակավոր ֆայլեր
