Security Review (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Enable
id: Aktifkan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Help
id: Bantuan

en: Error
id: Kesalahan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Details
id: Rincian

en: authenticated user
id: anggota biasa

en: Error reporting
id: Laporan kesalahan

en: anonymous user
id: pengunjung anonim

en: Private files
id: File-file pribadi

en: Allowed upload extensions
id: Ekstensi unggah yang diijinkan

en: Text formats
id: Format teks

en: Temporary files
id: Berkas sementara
