Security Review (7.x-1.3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Details
mk: Детали

en: Error reporting
mk: Пријавување грешки
