Security Review (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Ativar

en: Settings
pt: Definições

en: Help
pt: Ajuda

en: Error
pt: Erro

en: Advanced
pt: Avançado

en: Details
pt: Detalhes

en: authenticated user
pt: utilizador autenticado

en: Error reporting
pt: Relatórios de erros

en: anonymous user
pt: utilizador anónimo

en: Private files
pt: Ficheiros privados

en: Text formats
pt: Formatos de texto

en: Temporary files
pt: Ficheiros temporários
