Security Review (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Error
kk: Қате

en: Details
kk: Мәліметтер

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы

en: Error reporting
kk: Қате туралы хабарлау

en: anonymous user
kk: тіркелмеген пайдаланушы
