Security Review (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Error
mr: तृटी
