Security Review (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Error
my: အမှား

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Temporary files
my: ယာယီအသုံးပြုသည့် ဖိုင်များ
