Security Review (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Help
ne: सहयोग

en: Error
ne: त्रुटि

en: OK
ne: ठिक छ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Details
ne: विस्तृत

en: Temporary files
ne: अस्थायी फाईलस्हरु
