Security Review (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Error
nn: Feil

en: Details
nn: Detaljar

en: authenticated user
nn: autentisert brukar

en: Error reporting
nn: Rapportering av feil

en: anonymous user
nn: anonym brukar
