Security Review (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Error
ps: تیروتنه

en: OK
ps: سمه ده

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Details
ps: سپړنې

en: Text formats
ps: متن بڼې

en: Temporary files
ps: لنډمهاله دوتنې
