Security Review (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Error
ro: Eroare

en: Advanced
ro: Avansat

en: Details
ro: Detalii

en: Skip
ro: Sari peste

en: authenticated user
ro: utilizator autentificat

en: Error reporting
ro: Raportarea erorilor

en: anonymous user
ro: utilizator anonim

en: Private files
ro: Fişiere private

en: Text formats
ro: Formate de text

en: Temporary files
ro: Fișiere temporare
