Security.txt (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Signature
cy: Llofnod

en: Phone
cy: ffôn
