Security.txt (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།
