Security.txt (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Uses
hy: Օգտագործում
