Security.txt (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Contact
jv: Kontak

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Security
jv: Jagabaya

en: About
jv: Ngenani
