Security.txt (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Signature
ka: ხელმოწერა
