Security.txt (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
