Security.txt (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Signature
ast: Robla
