Security.txt (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Contact
az: Kontakt

en: Signature
az: İmza

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
