Security.txt (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Signature
ca: Signatura

en: Phone
ca: Telèfon

en: Security
ca: Seguretat

en: Sign
ca: Signa

en: Encryption
ca: Xifrat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Policy
ca: Política
