Security.txt (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Signature
eo: Subskribo
