Security.txt (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Signature
eu: Sinadura

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
