Security.txt (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: Configure
is: Stilla

en: Email
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Signature
is: Undirskrift

en: Phone
is: Sími

en: About
is: Um
