Security.txt (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Phone
mr: दूरध्वनी
