Security.txt (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: About
my: အကြောင်း
