Security.txt (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: About
ne: बारेमा
