Security.txt (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Signature
oc: Signatura

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
