Security.txt (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Contact
pl: Kontakt

en: Signature
pl: Podpis

en: Phone
pl: Telefon

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Sign
pl: Oznacz

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Policy
pl: Polityka
