Security.txt (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: URL
fa: نشانی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Signature
fa: امضا

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
