Security.txt (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Configure
pt: Configurar

en: Contact
pt: Contacto

en: Signature
pt: Assinatura

en: Security
pt: Segurança

en: Sign
pt: Assinatura

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
