Security.txt (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: URL
sq: Adresa URL

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Signature
sq: Firma

en: About
sq: Informacione
