Security.txt (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Contact
ur: رابطہ
