Simple Editor (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Show
hi: दिखाये

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Insert Image
hi: चित्र डालें

en: Simple Media
hi: साधारण माध्यम
