Simple Editor (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Show
ru: Показать

en: Hide
ru: Скрыть

en: Insert Image
ru: Вставить изображение

en: Simple Editor
ru: Простой редактор
