Simple Editor (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Show
uk: Показати

en: Hide
uk: Приховати

en: Insert Image
uk: Вставити зображення

en: Simple Editor
uk: Простий редактор
