Simple Editor (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน

en: Insert Image
th: แทรกรูปภาพ

en: Attach File
th: แนบไฟล์
