SeeD Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
