SeeD Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: More
is: Meira

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Bólkar

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: URL:
is: Leinki:

en: Updated:
is: Dagført:

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Go to page @number
is: Far til síðu @number

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
