SeeD Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Updated:
ku: نوێکراوەتەوە:

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
