SeeD Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: ‹
nn: <

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en:  ›
nn:  >

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated:
nn: Oppdatert:

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Close
nn: Lukk

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Submitted by !username on !datetime.
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
