SeeD Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Close
ro: Închideți

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Go to page @number
ro: Mergi la pagina @number

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.
