SeeD Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Close
th: ปิด

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
