SeeD Theme (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
