SeeD Theme (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›
