SeeD Theme (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
