SeeD Theme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: URL:
oc: URL  :

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Close
oc: Tampar

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
