SeeD Theme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Close
pl: Zamknij

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Submitted by !username on !datetime.
pl: Wysłano !datetime przez !username

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
