SeeD Theme (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Close
sl: Zapri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
