SeeD Theme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכנו:

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Close
he: סגירה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Submitted by !username on !datetime.
he: על ידי !username ב!datetime.

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
